-
Telefon: Łukasz: +48 609 077 600
-
Telefon: Piotr: +48 693 593 592
-
Adres e-mail: biuro@szoka.info.pl
-
Adres: Malina 66, 99-300 Kutno, Polska

Urządzenia wielofunkcyjne A4 kolor – TASKalfa 508ci
TASKalfa 508ci to potężny kolorowy MFP A4 przeznaczony dla małych i średnich grup roboczych w średnich i dużych korporacjach, gdzie wymagane są trwałe operacje i elastyczne wykończenia. Odnowiony 7-calowy ekran operacyjny z intuicyjnym obsługą, takim jak przewijanie i przesuwanie, wciskanie/wysuwanie jak w smartfonach i tabletach. Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak bezpieczny start, moduł Trusted Platform (TPM) oraz standardowy zestaw bezpieczeństwa danych.
Może spodoba się również…
PARAMETRY PODSTAWOWE
| Typ ogólny | KYOCERA TASKalfa laserowe urządzenie wielofunkcyjne kolor Platforma HyPAS™ |
| Maksymalny rozmiar oryginału | A4, Legal |
| Wydajność bębna ceramicznego | 200 000 |
PARAMETRY TECHNICZNE
| Prędkość drukowania | do 50 stron A4 na minutę, dwustronnie: do 50 stron A4 na minutę |
| Czas nagrzewania | 21,8 sek. lub mniej |
| Pobór mocy | w trybie drukowania/kopiowania: mono 750W/ kolor 750 W; trybie niskiego zużycia energii 53 W; w trybie gotowości: 90W; trybie uśpienia: 0.7 W |
| Procesor | Freescale QorIQ T1042 (Quad Core) 1.0 GHz |
| Wymiary (szer. x głęb. x wys.): | 550 mm × 508 mm × 612.8 mm |
| Rozdzielczość | 1200 x 1200 dpi (drukowanie), ekwiwalent 4800 dpi × 1,200 dpi, 600 × 600 dpi (skanowanie/kopiowanie) |
OBSŁUGA PAPIERU
| Pojemność wejściowa | taca uniwersalna na 100 arkuszy, 60 – 220 g/m2 (Banner 129–163 g/m2), A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, inne (70 × 148 to 216 × 356 mm), baner maks. 216 × 1,220 mm; |
| Kaseta uniwersalna w standardzie | 500 arkuszy, 60–220 g/m2, A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, inne (105 × 148 to 216 × 356 mm) |
| Maksymalna pojemność wejściowa z opcjami | 3100 arkuszy A4 |
| Maksymalna wydajność wyjściowa | standardowo 500 arkuszy drukiem do dołu z czujnikiem przepełnienia |
| Moduł dupleksu | drukowanie dwustronne w standardzie, 60–220 g/m2, A4, A5, B5, Letter, Legal |
KOPIOWANIE
| Ciągła kopia | 1 – 9 999 |
| Zakres zoomu | 25–400% co 1% |
| Predefiniowane powiększenia | 5 zmniejszeń/ 5 powiększeń |
| Korekta obrazu | Tekst + foto, foto, tekst, wykres/mapa, dokument drukowany |
| Funkcje kopiowania cyfrowego | Skanuj raz-drukuj wielokrotnie, sorter elektroniczny, 2w1, 4w1, automatyczna zmiana kasety, pomijanie pustych stron |
DRUKOWANIE
| Pamięć | standard 4 GB RAM, dysk SSD 8GB, dysk HDD 320 GB |
| Język kontrolera | PRESCRIBE IIc |
| Emulacje | PCL6 (PCL-XL/PCL-5c) , KPDL 3 (PostScript 3 compatible), PDF Direct Print, XPS Direct Print |
| Obsługiwane systemy operacyjne: | wszystkie aktualne wersje systemu operacyjnego Windows, MAC OS X wersja 10.9 lub wyższa, Chrome OS, Linux, a także inne systemy operacyjne na zamówienie. |
| Funkcje | Szyfrowany druk bezpośredni PDF, drukowanie IPP, drukowanie e-mail, WSD, wydruk bezpieczny przez SSL, IPsec, SNMPv3, szybkie kopiowanie, funkcja wydruku próbnego, wydruk prywatny, przechowywanie i zarządzanie pracami |
SKANOWANIE
| Funkcjonalności skanowania | Skan do e-mail, skan do FTP, do SMB 3.0, do USB Host, Network TWAIN, WSD |
| Prędkość skanowania | DP-5100 do 60 obr.; DP-5120 do 120 obr.; DP-5130 do 170 obr. |
| Rozdzielczość skanowania | 600, 400, 300, 200 dpi, 256 odcieni szarości |
| Maksymalny rozmiar skanu | A4, Legal, baner do 1900 mm |
| Typ pliku | TIFF, PDF, PDF/A, JPEG, Open XPS, skompresowany PDF, przeszukiwalny PDF (opcja), plik MS Office (opcja) |
| Rozpoznawanie oryginału | Tekst, zdjęcie, tekst +zdjęcie,zoptymalizowany pod OCR |
INTERFEJSY
| Standardowo | 3 × USB Host Interface, Gigabit Ethernet (10BaseT/100BaseTX/1000BaseT, IPv6, IPv4, IPSec, 802.3az), USB 2.0 (Hi-Speed), 2 eKUIO złącze opcjonalnego serwera druku lub opcjonalnie system faksu, złacze karty SD, NFC tag |
GWARANCJA
| Gwarancja | 2-letnia gwarancja w standardzie. KYOCERA udziela gwarancji na bęben na 3 lata lub 200 000 stron (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), pod warunkiem, że urządzenie jest użytkowane i serwisowane zgodnie z instrukcją serwisową. |


















