-
Telefon: Łukasz: +48 609 077 600
-
Telefon: Piotr: +48 693 593 592
-
Adres e-mail: biuro@szoka.info.pl
-
Adres: Malina 66, 99-300 Kutno, Polska

Urządzenia wielofunkcyjne A3 mono TASKalfa MZ7001i
Zaprojektowany tak, by z łatwością radzić sobie z wymagającymi zadaniami. TASKalfa MZ7001i doskonale radzi sobie z drukowaniem, skanowaniem i kopiowaniem, nawet przy dużych i złożonych zadaniach, oferując niezrównaną niezawodność oraz wysokie możliwości wejścia i wyjścia. Dzięki ostremu i wyraźnemu wydrukowi oraz zaawansowanym opcjom wykańczania pozwoli to tworzyć efektowne dokumenty. Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa zapewnią bezpieczeństwo Twoim cennym danym. Dzięki temu urządzenie jest idealne do centralnych drukarni i wymagających biur.
Może spodoba się również…
PARAMETRY PODSTAWOWE
| Typ ogólny | KYOCERA TASKalfa laserowe urządzenie wielofunkcyjne mono Platforma HyPAS™ |
| Maksymalny rozmiar oryginału | A3, Ledger |
| Wydajność bębna ceramicznego | 600 000 |
PARAMETRY TECHNICZNE
| Prędkość drukowania | 70 str. A4 na min., 35 str. A3 na min. drukowanie dwustronne: 70 str. na min., A4 kopiowanie dwustronne: 70 str. na min., A4 |
| Czas nagrzewania | 17 sek. lub mniej |
| Pobór mocy | Drukowanie: 850 W, Kopiowanie: 850 W, Niskie zużycie energii: 35 W, tryb gotowości: 40 W, tryb uśpienia: 0.5 W |
| Procesor | ARM A53 (Quad Core) 1.6GHz |
| Wymiary (szer. x głęb. x wys.): | 602 × 665 × 790 mm |
| Rozdzielczość | drukowanie 600×600 dpi i 1200 x 1200 dpi (niższa prędkość), skanowanie i kopiowanie 600 x 600 dpi |
OBSŁUGA PAPIERU
| Pojemność wejściowa | taca uniwersalna na 100 arkuszy, 45 – 256 g/m2 |
| Kaseta uniwersalna w standardzie | uniwersalne kasety na papier 2 x 500 arkuszy 60 – 163 g/m2 |
| Maksymalna pojemność wejściowa z opcjami | 4100 arkuszy A4 |
| Maksymalna wydajność wyjściowa | standardowo 250 arkuszy wydrukiem do dołu + separator prac 50 arkuszy |
| Moduł dupleksu | standard, 60 – 163 g/m2, A3 – A5R |
KOPIOWANIE
| Ciągła kopia | 1 – 9 999 |
| Zakres zoomu | 25–400% co 1% |
| Predefiniowane powiększenia | 5 zmniejszeń/ 5 powiększeń |
| Korekta obrazu | tekst + foto, foto, tekst, diagram/mapa |
| Funkcje kopiowania cyfrowego | Skanuj raz-drukuj wielokrotnie, sorter elektroniczny, 2w1, 4w1, funkcja powtarzania obrazu, numerowanie stron, tryb okładki, automatyczna zmiana kasety, broszura, przerwanie kopiowania, szablon formularza, funkcja stemplowania, skan dowodów osobistych, oryginalna korekta skosu, tryb wielostronnicowego formularza (gdy zainstalowano DP-7160/7170) |
DRUKOWANIE
| Pamięć | Standardowo 4GB + 32GB SSD, 320GB lub 1TB HDD opcjonalnie |
| Język kontrolera | PRESCRIBE |
| Emulacje | PCL6 (PCL5c / PCL-XL), KPDL3 (PostScript 3 compatible), PDF Direct Print, XPS Direct Print oraz OpenXPS |
| Obsługiwane systemy operacyjne: | wszystkie aktualne wersje systemu operacyjnego Windows, MAC OS X wersja 10.9 lub wyższa, Chrome OS, Linux, a także inne systemy operacyjne na zamówienie. |
| Funkcje | Szyfrowany druk bezpośredni, IPP drukowanie, drukowanie e-mail, WSD, wydruk bezpieczny przez SSL, IPsec, SNMPv3, szybkiekopiowanie, funkcja wydruku próbnego, wydruk prywatny, |
SKANOWANIE
| Funkcjonalności skanowania | Skan do e-mail, skan do FTP, do SMB 3.0, do USB Host, do skrzynki, TWAIN sieciowy, WSD (WIA) |
| Prędkość skanowania | maksymalnie 274 obrazów na minutę z DP-7160/7170 (300 dpi, A4, dwustronnie) |
| Rozdzielczość skanowania | Rozdzielczość: 600dpi x 600dpi, 400dpi x 400dpi, 200dpi x 400dpi, 300dpi x 300dpi, 200dpi x 200dpi, 200dpi x 100dpi, 1200×1200 dpi tylko ze sterownikiem TWAIN lub WIA, 256 odcieni szarości |
| Maksymalny rozmiar skanu | A3, Ledger |
| Typ pliku | TIFF, PDF, PDF/A, JPEG, Open XPS, szyfrowany PDF, skompresowany PDF, PDF/A-1a/b, PDF/A-2a/b/u, przeszukiwalny PDF (opcja), plik MS Office (opcja |
| Rozpoznawanie oryginału | Tekst, zdjęcie, tekst + zdjęcie, jasny tekst, zoptymalizowany pod OCR |
INTERFEJSY
| Standardowo | USB 3.0 (Super-Speed USB), 4 x Host USB, Gigabit Ethernet (10BaseT/100BaseTX/1000BaseT, IPv6, IPv4, IPSec, wsparcie 802.3az), opcjonalnie: Wi-Fi (IEEE 802.11b/g/n), dodatkowy serwer druku lub system faksu, złącze do Wireless LAN, złącze karty SD, tag NFC |
GWARANCJA
| Gwarancja | 2-letnia gwarancja w standardzie. KYOCERA udziela gwarancji na bęben na 3 lata lub 600 000 stron (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), pod warunkiem, że urządzenie jest użytkowane i serwisowane zgodnie z instrukcją serwisową. |

















