-
Telefon: Łukasz: +48 609 077 600
-
Telefon: Piotr: +48 693 593 592
-
Adres e-mail: biuro@szoka.info.pl
-
Adres: Malina 66, 99-300 Kutno, Polska

Urządzenia wielofunkcyjne A3 kolor TASKalfa MZ7001ci
Szukasz idealnego rozwiązania dla wymagających grup roboczych i biur produkcyjnych? TASKalfa MZ7001ci oferuje wszystko, wysoka szybkość drukowania i szeroki wybór opcji obróbki papieru zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby. Oferuje wyjątkową jakość druku o rozdzielczości 1 200 x 1 200 dpi, gwarantując bardzo szczegółowe rezultaty. Dodatkowo innowacyjna technologia tonera poszerza spektrum kolorów, umożliwiając tworzenie żywych i intensywnych kolorów. Najnowsze zaawansowane zabezpieczenia zapewniają bezpieczeństwo Twoich cennych danych.
Może spodoba się również…
PARAMETRY PODSTAWOWE
| Typ ogólny | KYOCERA TASKalfa laserowe urządzenie wielofunkcyjne kolor Platforma HyPAS™ |
| Maksymalny rozmiar oryginału | A3, Ledger |
| Wydajność bębna ceramicznego | 600 000 |
PARAMETRY TECHNICZNE
| Prędkość drukowania | 70/35 str. A4/A3, mono i kolor, dwustronnie: 70 str. A4 mono i kolor |
| Czas nagrzewania | 17 sek. lub mniej |
| Pobór mocy | Drukowanie: 1,140 W Kopiowanie: 1,140 W Tryb gotowości: 45 W Tryb uśpienia: 0,5 W |
| Procesor | ARM A53 (Quad Core) 1.6GHz |
| Wymiary (szer. x głęb. x wys.): | 602 × 665 × 790 mm |
| Rozdzielczość | 1200 x 1200 dpi, 2 bit, 4800dpi odpowiednie x 1200 dpi (drukowanie); 600 x 600 dpi (skanowanie/kopiowanie) |
OBSŁUGA PAPIERU
| Pojemność wejściowa | taca uniwersalna na 150 arkuszy, 52–300 g/m2, (baner 136-163g/m2), A6R – SRA3 (320 x 450 mm), baner maks. 304.8 x 1,220 mm |
| Kaseta uniwersalna w standardzie | w standardzie 2 x 500 arkuszy 52 – 300g/m2, górna kaseta: A6R do A4R, dolna kaseta A6R do SRA3 |
| Maksymalna pojemność wejściowa z opcjami | 7150 arkuszy A4 |
| Maksymalna wydajność wyjściowa | standardowo 500 arkuszy drukiem w dół, maks. 5000 arkuszy |
| Moduł dupleksu | drukowanie dwustronne w standardzie,60–256 g/m2, SRA3 to A6R |
KOPIOWANIE
| Ciągła kopia | 1 – 9 999 |
| Zakres zoomu | 25–400% co 1% |
| Predefiniowane powiększenia | 5 zmniejszeń/ 5 powiększeń |
| Korekta obrazu | Tekst + foto, foto, tekst, wykres/mapa, dokument drukowany |
| Funkcje kopiowania cyfrowego | Skanuj raz-drukuj wielokrotnie, sorter elektroniczny, 2w1, 4w1, automatyczna zmiana kasety, pomijanie pustych stron funkcja powtarzania obrazu, numerowanie stron, tryb okładki, broszura, przerwanie kopiowania, szablon formularza, funkcja stemplowania, skan dowodów osobistych, wymazywanie i zaznaczanie pisma odręcznego |
DRUKOWANIE
| Pamięć | 4GB +128GB SSD, opcjonalnie 320GB lub 1TB HDD |
| Język kontrolera | PRESCRIBE |
| Emulacje | PCL6 (PCL5c / PCL-XL), KPDL3 (kompatybilny z PostScript 3), PDF Direct Print, XPS Direct Print oraz OpenXPS |
| Obsługiwane systemy operacyjne: | wszystkie aktualne wersje systemu operacyjnego Windows, MAC OS X wersja 10.9 lub wyższa, Chrome OS, Linux, a także inne systemy operacyjne na zamówienie. |
| Funkcje | Szyfrowany druk bezpośredni PDF 2.0, drukowanie IPP, drukowanie e-mail, WSD, wydruk bezpieczny przez SSL, IPsec, SNMPv3, szybkie kopiowanie, funkcja wydruku próbnego, wydruk prywatny, przechowywanie i zarządzanie pracami, Super Resolution |
SKANOWANIE
| Funkcjonalności skanowania | Skan do e-mail, skan do FTP, do SMB 3.0, do USB Host, do skrzynki, Network TWAIN, WSD (WIA Driver Network), DFS Scan, DSM Scan |
| Prędkość skanowania | 274 obrazów na minutę (300 dpi, A4, dupleks, z DP-7160/7170) |
| Rozdzielczość skanowania | 600, 400, 300, 200 dpi, 256 odcieni szarości (1200 dpi z użyciem TWAIN oraz WIA driver) |
| Maksymalny rozmiar skanu | A3, Ledger |
| Typ pliku | TIFF, PDF, PDF/A, JPEG, Open XPS, szyfrowany PDF, skompresowany PDF, PDF/A-1a/b, PDF/A-2a/b/u, przeszukiwalny PDF (opcja), plik MS Office (opcja) |
| Rozpoznawanie oryginału | Tekst, zdjęcie, tekst + zdjęcie, zoptymalizowany pod OCR |
INTERFEJSY
| Standardowo | USB 3.0 (Super-Speed), 4 x USB Host, Gigabit Ethernet (10BaseT/100BaseTX/1000BaseT), IPv6, IPv4, IPSec, wsparcie 802.3az, Opcjonalnie: Wi-Fi (IEEE 802.11a/b/g/n/ac), 2eKUIO do opcjonalnego serwera druku lub systemu faksu, złącze Wireless LAN, gniazdo karty SD, NFC tag |
GWARANCJA
| Gwarancja | 2-letnia gwarancja w standardzie. KYOCERA udziela gwarancji na bęben na 3 lata lub 600 000 stron (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), pod warunkiem, że urządzenie jest użytkowane i serwisowane zgodnie z instrukcją serwisową. |


















