-
Telefon: Łukasz: +48 609 077 600
-
Telefon: Piotr: +48 693 593 592
-
Adres e-mail: biuro@szoka.info.pl
-
Adres: Malina 66, 99-300 Kutno, Polska

Urządzenia wielofunkcyjne A3 kolor TASKalfa MZ4001ci
Szukasz idealnego współpracownika biurowego, który spełni wymagające potrzeby Twojej firmy? Wszechstronny TASKalfa MZ4001ci umożliwia zaawansowane zarządzanie dokumentami, jednocześnie chroniąc cenne dane dzięki najwyższym standardom bezpieczeństwa. Co więcej, łatwo zarządzaj swoją transformacją cyfrową dzięki temu “gotowemu na chmurę” MFP i wzmocnij swoją rozproszoną siłę roboczą.
Może spodoba się również…
PARAMETRY PODSTAWOWE
| Typ ogólny | KYOCERA TASKalfa laserowe urządzenie wielofunkcyjne kolor Platforma HyPAS™ |
| Maksymalny rozmiar oryginału | A3, Ledger |
| Wydajność bębna ceramicznego | 600 000 |
PARAMETRY TECHNICZNE
| Prędkość drukowania | 40/20 str. A4/A3, mono i kolor, dwustronnie: 40 str. A4 mono i kolor |
| Czas nagrzewania | 17 sek. lub mniej |
| Pobór mocy | Drukowanie: 660 W Kopiowanie: 660 W Tryb gotowości: 45 W Tryb uśpienia: 0,5 W |
| Procesor | ARM A53 (Quad Core) 1.6GHz |
| Wymiary (szer. x głęb. x wys.): | 602 × 665 × 790 mm |
| Rozdzielczość | 1200 x 1200 dpi, 2 bit, 4800dpi odpowiednie x 1200 dpi (drukowanie); 600 x 600 dpi (skanowanie/kopiowanie) |
OBSŁUGA PAPIERU
| Pojemność wejściowa | taca uniwersalna na 150 arkuszy, 52–300 g/m2, (baner 136-163g/m2), A6R – SRA3 (320 x 450 mm), baner maks. 304.8 x 1,220 mm |
| Kaseta uniwersalna w standardzie | w standardzie 2 x 500 arkuszy 52 – 300g/m2, górna kaseta: A6R do A4R, dolna kaseta A6R do SRA3 |
| Maksymalna pojemność wejściowa z opcjami | 7150 arkuszy A4 |
| Maksymalna wydajność wyjściowa | standardowo 500 arkuszy drukiem w dół, maks. 5000 arkuszy |
| Moduł dupleksu | drukowanie dwustronne w standardzie,60–256 g/m2, SRA3 to A6R |
KOPIOWANIE
| Ciągła kopia | 1 – 9 999 |
| Zakres zoomu | 25–400% co 1% |
| Predefiniowane powiększenia | 5 zmniejszeń/ 5 powiększeń |
| Korekta obrazu | Tekst + foto, foto, tekst, wykres/mapa, dokument drukowany |
| Funkcje kopiowania cyfrowego | Skanuj raz-drukuj wielokrotnie, sorter elektroniczny, 2w1, 4w1, automatyczna zmiana kasety, pomijanie pustych stron funkcja powtarzania obrazu, numerowanie stron, tryb okładki, broszura, przerwanie kopiowania, szablon formularza, funkcja stemplowania, skan dowodów osobistych, wymazywanie i zaznaczanie pisma odręcznego |
DRUKOWANIE
| Pamięć | 4GB +128GB SSD, opcjonalnie 320GB lub 1TB HDD |
| Język kontrolera | PRESCRIBE |
| Emulacje | PCL6 (PCL5c / PCL-XL), KPDL3 (kompatybilny z PostScript 3), PDF Direct Print, XPS Direct Print oraz OpenXPS |
| Obsługiwane systemy operacyjne: | wszystkie aktualne wersje systemu operacyjnego Windows, MAC OS X wersja 10.9 lub wyższa, Chrome OS, Linux, a także inne systemy operacyjne na zamówienie. |
| Funkcje | Szyfrowany druk bezpośredni PDF 2.0, drukowanie IPP, drukowanie e-mail, WSD, wydruk bezpieczny przez SSL, IPsec, SNMPv3, szybkie kopiowanie, funkcja wydruku próbnego, wydruk prywatny, przechowywanie i zarządzanie pracami, Super Resolution |
SKANOWANIE
| Funkcjonalności skanowania | Skan do e-mail, skan do FTP, do SMB 3.0, do USB Host, do skrzynki, Network TWAIN, WSD (WIA Driver Network), DFS Scan, DSM Scan |
| Prędkość skanowania | 274 obrazów na minutę (300 dpi, A4, dupleks, z DP-7160/7170) |
| Rozdzielczość skanowania | 600, 400, 300, 200 dpi, 256 odcieni szarości (1200 dpi z użyciem TWAIN oraz WIA driver) |
| Maksymalny rozmiar skanu | A3, Ledger |
| Typ pliku | TIFF, PDF, PDF/A, JPEG, Open XPS, szyfrowany PDF, skompresowany PDF, PDF/A-1a/b, PDF/A-2a/b/u, przeszukiwalny PDF (opcja), plik MS Office (opcja) |
| Rozpoznawanie oryginału | Tekst, zdjęcie, tekst + zdjęcie, zoptymalizowany pod OCR |
INTERFEJSY
| Standardowo | USB 3.0 (Super-Speed), 4 x USB Host, Gigabit Ethernet (10BaseT/100BaseTX/1000BaseT), IPv6, IPv4, IPSec, wsparcie 802.3az, Opcjonalnie: Wi-Fi (IEEE 802.11a/b/g/n/ac), 2eKUIO do opcjonalnego serwera druku lub systemu faksu, złącze Wireless LAN, gniazdo karty SD, NFC tag |
GWARANCJA
| Gwarancja | 2-letnia gwarancja w standardzie. KYOCERA udziela gwarancji na bęben na 3 lata lub 600 000 stron (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), pod warunkiem, że urządzenie jest użytkowane i serwisowane zgodnie z instrukcją serwisową. |



















