-
Telefon: Łukasz: +48 609 077 600
-
Telefon: Piotr: +48 693 593 592
-
Adres e-mail: biuro@szoka.info.pl
-
Adres: Malina 66, 99-300 Kutno, Polska

Urządzenia wielofunkcyjne A3 kolor TASKalfa 7353ci
TASKalfa 7353ci łączy ogromną trwałość i najwyższej klasy efektywność, aby sprostać wymagającym wymaganiom zatłoczonych biur.
Może spodoba się również…
PARAMETRY PODSTAWOWE
| Typ ogólny | KYOCERA TASKalfa laserowe urządzenie wielofunkcyjne kolor Platforma HyPAS™ |
| Maksymalny rozmiar oryginału | A3, Ledger |
| Wydajność bębna ceramicznego | 600 000 |
PARAMETRY TECHNICZNE
| Prędkość drukowania | 73/63 str. A4/A3, mono i kolor, dwustronnie: 73 str. A4 mono i kolor |
| Czas nagrzewania | 44 sek. lub mniej |
| Pobór mocy | w trybie drukowania/kopiowania: mono 1,310 W/kolor 1,360 W; w trybie niskiego zużycia energii 110 W; w trybie gotowości: 120 W; w trybie uśpienia: 1 W |
| Procesor | Freescale QorIQ T1042 (Quad Core) 1.2 GHz |
| Wymiary (szer. x głęb. x wys.): | 750 mm × 822 mm × 1,234 mm |
| Rozdzielczość | 1200 x 1200 dpi, 2 bit, 4800dpi odpowiednie x 1200 dpi (drukowanie); 600 x 600 dpi (skanowanie/kopiowanie) |
OBSŁUGA PAPIERU
| Pojemność wejściowa | taca uniwersalna na 150 arkuszy, 52–300 g/m2, (baner 136-163g/m2), A6R – SRA3 (320 x 450 mm), baner maks. 304.8 x 1,220 mm |
| Kaseta uniwersalna w standardzie | w standardzie 2 × 500 arkuszy, 60–256 g/m2, A3+, A3, A4, A5, B5, Ledger, Letter, Legal, Folio; Podajnik papieru: 2 × 1500 arkuszy, 60–256 g/m2, A4, B5 |
| Maksymalna pojemność wejściowa z opcjami | 7650 arkuszy A4 |
| Maksymalna wydajność wyjściowa | standardowa taca separująca na 70 arkuszy, opcjonalnie taca kopii (D): górna na 100 arkuszy, dolna na 250 arkuszy; maks. opcjonalna pojemność wyjściowa: 4300 arkuszy |
| Moduł dupleksu | drukowanie dwustronne w standardzie,60–256 g/m2, SRA3 to A6R |
KOPIOWANIE
| Ciągła kopia | 1 – 9 999 |
| Zakres zoomu | 25–400% co 1% |
| Predefiniowane powiększenia | 5 zmniejszeń/ 5 powiększeń |
| Korekta obrazu | Tekst + foto, foto, tekst, wykres/mapa, dokument drukowany |
| Funkcje kopiowania cyfrowego | Skanuj raz-drukuj wielokrotnie, sorter elektroniczny, 2w1, 4w1, funkcja powtarzania obrazu, numerowanie stron, tryb okładki, broszura, przerwanie kopiowania, szablon formularza, funkcja stemplowania, pomijanie pustych stron, kopiowanie ID |
DRUKOWANIE
| Pamięć | RAM 4,5 GB, dysk SSD 8 GB, dysk HDD 320 GB |
| Język kontrolera | PRESCRIBE |
| Emulacje | PCL6 (PCL-XL/PCL-5e), KPDL 3 (zgodny z PostScript 3), PDF, wymagania: KPDL3 setting,XPS/OpenXPS, PPML |
| Obsługiwane systemy operacyjne: | wszystkie aktualne wersje systemu operacyjnego Windows, MAC OS X wersja 10.9 lub wyższa, Chrome OS, Linux, a także inne systemy operacyjne na zamówienie. |
| Funkcje | Szyfrowany druk bezpośredni PDF 2.0, drukowanie IPP, drukowanie e-mail, WSD, wydruk bezpieczny przez SSL, IPsec, SNMPv3, szybkie kopiowanie, funkcja wydruku próbnego, wydruk prywatny, przechowywanie i zarządzanie pracami |
SKANOWANIE
| Funkcjonalności skanowania | Skan do e-mail, skan do FTP, do SMB 3.0, do USB Host, do skrzynki, Network TWAIN, WSD (WIA Driver Network) |
| Prędkość skanowania | (A4, 300 dpi, Dual Scan) 220 obrazów na minutę, (A4, 300 dpi, Simplex Scan) 120 obrazów na minutę |
| Rozdzielczość skanowania | 600, 400, 300, 200 dpi, 256 odcieni szarości (1200 dpi z użyciem TWAIN oraz WIA driver) |
| Maksymalny rozmiar skanu | A3, Ledger |
| Typ pliku | skan kolorowy, automatyczny wybór koloru, wewnętrzna książka adresowa, wsparcie Active Directory, szyfrowana transmisja danych, wysyłanie do kilku miejsc jednocześnie (e-mail, fax, SMB/FTP folder, print), pomijanie pustych stron, usuwanie określonego koloru |
| Rozpoznawanie oryginału | Tekst, zdjęcie, tekst + zdjęcie, zoptymalizowany pod OCR |
INTERFEJSY
| Standardowo | USB 3.0 (Super-Speed), 4 x USB Host, Gigabit Ethernet (10BaseT/100BaseTX/1000BaseT), IPv6, IPv4, IPSec, wsparcie 802.3az, Opcjonalnie: Wi-Fi (IEEE 802.11a/b/g/n/ac), 2eKUIO do opcjonalnego serwera druku lub systemu faksu, złącze Wireless LAN, gniazdo karty SD, NFC tag |
GWARANCJA
| Gwarancja | 2-letnia gwarancja w standardzie. KYOCERA udziela gwarancji na bęben na 3 lata lub 600 000 stron (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), pod warunkiem, że urządzenie jest użytkowane i serwisowane zgodnie z instrukcją serwisową. |












