-
Telefon: Łukasz: +48 609 077 600
-
Telefon: Piotr: +48 693 593 592
-
Adres e-mail: biuro@szoka.info.pl
-
Adres: Malina 66, 99-300 Kutno, Polska




Niszczarka dokumentów HSM SECURIO AF100
Niszczarka dokumentów HSM SECURIO AF100 z automatycznym podajnikiem to urządzenie klasy bezpieczeństwa 4, tnące papier na drobne ścinki i obsługujące jednorazowe niszczenie do 8 arkuszy. To praktyczne rozwiązanie do domowego użytku lub niewielkiego biura, oferujące szybkie i bezproblemowe usuwanie poufnych danych. Dzięki automatycznemu systemowi podawania urządzenie umożliwia jednoczesne niszczenie pojedynczych kartek oraz całych plików papieru liczących nawet 100 arkuszy, co znacząco skraca czas pracy. Wytrzymałe, stalowe wałki tnące objęte są dożywotnią gwarancją, a technologia Nanogrip dba o pewne i precyzyjne pobieranie dokumentów. Sprzęt pozwala na pracę równoległą — można korzystać zarówno z automatycznego, jak i ręcznego podawania papieru. W trybie czuwania niszczarka nie pobiera energii, a wbudowana funkcja zapobiegania zacięciom ułatwia nieprzerwaną eksploatację. Cicha praca, automatyczne startowanie i zatrzymywanie oraz proste opróżnianie kosza sprawiają, że obsługa urządzenia jest wyjątkowo komfortowa. Dodatkowo niszczarka posiada wskaźnik napełnienia pojemnika. W zestawie znajduje się specjalny płyn czyszcząco-konserwujący (50 ml).
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Obszar zastosowania | Biuro |
| Rozmiar ścinka | 4 x 25 mm |
| Rodzaj cięcia | Ścinki |
| Niszczone materiały (Stopień bezpieczeństwa) | Papier i zszywki (P-4), Nośniki magnetyczne (T-4), Nośniki elektroniczne (E-3), Klisze (F-1) |
| Klasa ochrony (DIN 66399) | 2 |
| Wydajność cięcia w arkuszach 80g/m² | 5 – 6 |
| Wydajność cięcia w arkuszach 70g/m² | 6 – 7 |
| Niszczony materiał | Papier, karty plastikowe, zszywki i spinacze |
| Szerokość szczeliny | 225 mm |
| Pojemność kosza | 25 l |
| Objętość pojemnika na ścinki w arkuszach | 200 |
| Szybkość cięcia | 45 mm/s |
| Wydajność na godzinę | 7 kg |
| Poziom głośności (bieg jałowy) | 55 – 60 dB |
| Pobór mocy silnika | 185 W |
| Napięcie | 220 – 240 V |
| Częstotliwość | 50 – 60 Hz |
| Tryb pracy | Działanie krótkoterminowe |
| Krótki czas pracy | 15 min |
| Czas odpoczynku | 45 min |
| Wymiary (S x W x G) | 375 x 620 x 260 mm |
| Waga | 7,2 kg |
| Kolor | Biały |
| Okres gwarancji | 36 miesięcy |
| Specjalna funkcja | Automatyczne wciąganie papieru, zerowe zużycie prądu, automatyczne wycofanie |
| Aktywacja zespołu tnącego | Przełącznik mechaniczny |
















