-
Telefon: Łukasz: +48 609 077 600
-
Telefon: Piotr: +48 693 593 592
-
Adres e-mail: biuro@szoka.info.pl
-
Adres: Malina 66, 99-300 Kutno, Polska

ECOSYS P8060cdn
Szukasz idealnego rozwiązania do drukowania biurowego dla średnich i dużych grup roboczych, które wymagają wysokiej wydajności? ECOSYS P8060cdn jest łatwy w obsłudze i oferuje niezawodną prędkość 60 wydruków na minutę. Ta kolorowa drukarka spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
Może spodoba się również…
PARAMETRY PODSTAWOWE
| Typ ogólny | KYOCERA ECOSYS laserowa drukarka kolor A3 Platforma HyPAS™ |
| Maksymalny rozmiar oryginału | A3, Ledger |
| Wydajność bębna ceramicznego | 600 000 lub 3 lata |
PARAMETRY TECHNICZNE
| Prędkość drukowania | Do 55/27 stron na minutę A4/A3 w kolorze, do 60/30 stron na minutę A4/A3 w mono |
| Czas nagrzewania | 17 sek. lub mniej |
| Pobór mocy | Drukowanie: 960 W (w kolorze i w mono) Tryb gotowości: 60 W Tryb uśpienia: 1 W lub mniej |
| Procesor | Freescale QorIQ T1024 (Dual Core) 1,2 GHz |
| Wymiary (szer. x głęb. x wys.): | Bez opakowania: 602 x 665 x 790 mm (z zaokrągleniami) |
| Rozdzielczość | 1200 x 1200 dpi, 2-bitowa głębia dla druku w jakości równoważnej 4800 dpi x 1200 dpi |
OBSŁUGA PAPIERU
| Pojemność wejściowa | Podajnik wielofunkcyjny na 150 ark., 52 – 300 g/m2 (baner 135 – 165 g/m2 ), A6R – SRA3 (320 x 450 mm), papier tabulatorowy (136 – 256 g/m2), baner maks. 320 x 1220 mm |
| Kaseta uniwersalna w standardzie | kaseta uniwersalna 2 x 500 ark., 52 – 300 g/m2, górna kaseta A6R do A4R, dolna kaseta A6R do SRA3 |
| Maksymalna pojemność wejściowa z opcjami | 7150 ark. A4 |
| Maksymalna pojemność wyjściowa | Standardowo 500 arkuszy wydrukiem do dołu, maks. pojemność wyjściowa z opcjami 4300 ark |
| Standardowy moduł dupleksu: | Dupleks w standardzie, obsługa A6R – SRA3 (320 x 450 mm), 64 – 256 g/m2 |
DRUKOWANIE
| Pamięć | Dupleks w standardzie, obsługa A6R – SRA3 (320 x 450 mm), 64 – 256 g/m2 |
| Język kontrolera | PRESCRIBE |
| Emulacje | PCL6 (PCL5c / PCL-XL), KPDL3 (PostScript 3), bezpośrednie drukowanie PDF, XPS i OpenXPS |
| Obsługiwane systemy operacyjne: | wszystkie aktualne wersje Windows, MAC OS X wersja 10.9 lub wyższa, Chrome OS, inne według potrzeb |
| Funkcje | Bezpośrednie drukowanie szyfrowanych plików PDF, drukowanie IPP, drukowanie z e-mail, druk WSD, bezpieczne drukowanie przez SSL, IPsec, SNMPv3, szybka kopia, wydruk próbny, wydruk prywatny, funkcja przechowywania i zarządzania pracami |
INTERFEJSY
| Standardowo | : 4 x USB 2.0 (Hi-Speed), USB Host 2.0, Fast Ethernet 10 BaseT/100 BaseTX/1,000 BaseT, gniazdo na opcjonalny serwer druku, gniazdo opcjonalnej karty SD |
GWARANCJA
| Gwarancja | 2-letnia gwarancja w standardzie. KYOCERA udziela gwarancji na bęben na 3 lata lub 600 000 stron (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), pod warunkiem, że urządzenie jest użytkowane i serwisowane zgodnie z instrukcją serwisową. |












