-
Telefon: Łukasz: +48 609 077 600
-
Telefon: Piotr: +48 693 593 592
-
Adres e-mail: biuro@szoka.info.pl
-
Adres: Malina 66, 99-300 Kutno, Polska

ECOSYS P4140dn
Ta kompaktowa, czarno-biała drukarka A3 oferuje rozszerzalną pojemność papieru do 6 tac, co zapewnia elastyczność w obsłudze papieru. Co więcej, to urządzenie doskonale wie, jak zaimponować dzięki kompleksowym standardowym funkcjom bezpieczeństwa, takim jak opcjonalny dysk SSD i technologia ECOSYS Long Life.
Może spodoba się również…
PARAMETRY PODSTAWOWE
| Typ ogólny | KYOCERA ECOSYS laserowa drukarka mono A3 Platforma HyPAS™ |
| Maksymalny rozmiar oryginału | A3, Ledger |
| Wydajność bębna ceramicznego | 300 000 lub 3 lata |
PARAMETRY TECHNICZNE
| Prędkość drukowania | do 40/22 stron A4/A3 na min., dwustronnie: do 28/11 stron A4/ A3 na min. |
| Czas nagrzewania | 18 sek. lub mniej |
| Pobór mocy | Drukowanie: 632 W Tryb gotowości: 11 W Tryb uśpienia: 0,5 W |
| Procesor | ARM Cortex-A9 1200 MHz |
| Wymiary (szer. x głęb. x wys.): | Bez opakowania: 477 mm × 410 mm × 343 mm (z zaokrągleniami) |
| Rozdzielczość | 1200 x 1200 dpi (drukowanie); |
OBSŁUGA PAPIERU
| Pojemność wejściowa | 100-kartkowy podajnik wielofunkcyjny; 60 – 220 g/m2; A3, B4, A4R, A4, A5, A6R, B5, Letter, LetterR, Legal, Ledger, inne w zakresie (70 × 148 mm do 297 × 1220 mm); |
| Kaseta uniwersalna w standardzie | 500 arkuszy; 60 – 120 g/m2, A3, B4, A4R, A4, A5, A6R, B5, Letter, LetterR, Legal, Ledger, inne w zakresie (105 × 148 mm do 297 × 432 mm); |
| Maksymalna pojemność wejściowa z opcjami | 2600 arkuszy. |
| Maksymalna pojemność wyjściowa | maks. 500 arkuszy wydrukiem do dołu z czujnikiem przepełnienia, 250 arkuszy wydrukiem do góry z PT-4100 |
| Standardowy moduł dupleksu: | 60–120 g/m2, A3–A5R |
DRUKOWANIE
| Pamięć | 512 MB (std.), 2.5 GB RAM (maks.) |
| Język kontrolera | PRESCRIBE |
| Emulacje | PCL6 (5e/XL), KPDL3 (PostScript 3 compatible), PDF Direct Print, XPS Direct Print and Open XPS, PPML, TIFF/JPEG Direct Print Support, URF, PWG Raster, PCLm, IBM Proprinter, Line Printer, Epson LQ-850. |
| Obsługiwane systemy operacyjne: | wszystkie aktualne wersje Windows, MAC OS X wersja 10.9 lub wyższa, Chrome OS, inne według potrzeb |
| Funkcje | tryb oszczędzania tonera, drukowanie N-Up (wiele stron na jednym arkuszu), drukowanie dwustronne, funkcja wydruku próbnego, drukowanie plakatu (wiele arkuszy na jednej stronie), drukowanie banera do 1220 mm, wydruk e-mail, Internet-Printing IPP 1.0, WSD Funkcje bezpieczeństwa: bezpieczne drukowanie przez SSL, wydruk prywatny z ochroną PIN-em, szyfrowany PDF Direct Print, bezpieczny znak wodny, bezpieczne przechwywanie dokumentów na opcjonalnym dysku SSD z darmową aktywacją funkcjonalności data security kit (szyfrowanie danych i bezpieczne nadpisywanie nieaktualnych informacji) oraz oczyszczanie ze wszelkich, szczątkowych danych użytecznych, bezpieczna komunikacja z IPSec, HTTPS, SNMPv3, IPP over SSL, kontrola dostępu lokalnie i przez sieciową autentykację (Kerberos, NTLM, 802.1x), administracja użytkownika, ograniczenia portów sieciowych, blokowanie interfejsów, blokowanie pamięci przenośnej USB i blokada panelu operacyjnego |
INTERFEJSY
| Standardowo | Standardowo: USB 2.0 (Hi-Speed), 2 x USB Host Interface, Gigabit Ethernet (10BaseT/100BaseTX/1000BaseT), opcjonalnie Wireless LAN (IEEE 802.11b/g/n), 2 eKUIO gniazda na opcjonalny wewnętrzny serwer druku lub dysk SSD, opcjonalnie gniazdo dodatkowej karty SD/SDHC |
GWARANCJA
| Gwarancja | 2-letnia gwarancja w standardzie. KYOCERA udziela gwarancji na bęben na 3 lata lub 300 000 stron (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), pod warunkiem, że urządzenie jest użytkowane i serwisowane zgodnie z instrukcją serwisową. |








